Członków rodziny Bachleda-Curuś cechuje nie tylko zasobność bankowych kont, ale także niezwykła umiejętność prowadzenia biznesu. To pozwoliło im na zaszczytne miejsce wśród najbogatszych rodzin kraju. W piątkowy wieczór atmosfera w rodzinie była wyjątkowo świąteczna. Okazją do hucznej zabawy w towarzystwie elity Podhala były urodziny Małgorzaty Bachledy-Curuś, żony Adama juniora. Impreza odbyła się w gwiazdorskim gronie.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Krupińska, Cichopek, Wożniak-Starak na imprezie żony "księcia Podhala". Zdjęcia

Z okazji 40. urodzin Małgorzaty, sala balowa została ozdobiona w eleganckim stylu, gdzie dominowały połączenia złota z ponadczasową czernią oraz różowymi akcentami. Na urodzinach nie mogło zabraknąć muzyki na żywo, do której jubilatka zatańczyła ze swoim ukochanym.

Wśród zaproszonych gości znalazły się m.in. Patricia Kazadi, Magdalena Pieczonka, Agnieszka Woźniak-Starak, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski oraz Paulina Krupińska-Karpiel. Małgorzata jest jedną z najlepszych przyjaciółek prowadzącej "Dzień dobry TVN". Razem z mężem byli świadkami na ślubie Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki. Przed związkiem z muzykiem, była Miss Polonia spotykała się z bratem Alicji Bachledy-Curuś, Tadeuszem, który jest kuzynem Adama.