Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, którzy jeszcze niedawno uchodzili za ulubioną parę prowadzących program "Pytanie na śniadanie", potwierdzili swój związek w październiku 2022 r. Ich zaręczyny stały się tematem gorących dyskusji w mediach. Teraz para dzieli się z fanami swoimi wspólnymi chwilami i nie ma wątpliwości co do tego, że majówka to doskonała okazja do uchwycenia piękna polskiej przyrody.

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na tle rzepaku. Sielski obrazek

Na opublikowanych przez Katarzynę Cichopek zdjęciach widzimy aktorkę pozującą wśród kwitnącego rzepaku. Maciej Kurzajewski, oprócz roli fotografa, również pojawił się na jednym z kadrów.

Kwitnący rzepak i majówka to kombinacja idealna. Obowiązkowe rzepakowe foto. Kto się oprze temu magicznemu tłu?

– napisała gwiazda "M jak miłość" w opisie albumu.

Reakcje internautów były entuzjastyczne. "Rzepak zawsze stanowi piękne tło", "Super outfit, pani Kasiu. Tło oczywiście też cudne!", "Kocham", "Kasiu, cudownie wyglądasz", "Świetne zdjęcia" — to tylko niektóre z komentarzy.

Choć Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zakończyli swoją przygodę z "Pytaniem na śniadanie", nie zniknęli z mediów. Obecnie prowadzą na YouTubie podcast "Serio?", gdzie rozmawiają z ekspertami i znanymi osobistościami ze świata show-biznesu.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych. Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTubie oraz TikToku.

Chcesz podzielić się ciekawym newsem lub zaproponować temat? Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: [email protected].